Logo candy bar Logo słodki stół
facebookfacebook

Słodki stół - Candy Bar

Bufet pełen kolorowych słodkości

„Słodycze to nie wszystko, ale wszystko bez słodyczy to nic”

Oferta - torty i ciasta

Torty weselne i okolicznościowe

Wierzymy, że każdy z naszych tortów reprezentuje to, kim jesteśmy. Aby spełnić te standardy, używamy wyłącznie najlepszych i najświeższych składników, abyśmy mogli dostarczyć Ci wyjątkowy produkt, który będzie cieszyć Ciebie, Twoich przyjaciół i rodzinę. Oferowane przez nas torty posiadają smak wyjątkowy, inny niż dotychczas próbowaliście. Niezależnie od tego, jak skomplikowany jest projekt, jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie!

Stworzymy tort, z którego będziesz dumny!

Ciasta weselne i okolicznościowe

Zapraszamy do skosztowania naszych pysznych ciast, wypiekanych z pasją, smakiem i zaangażowaniem, według tradycyjnych i sprawdzonych przepisów.

Poza ciastami oferujemy do wyboru kilka wspaniałych tart. Są tak smaczne i aromatyczne, że na jednym kawałku nie sposób poprzestać!

Katalog tortów i ich smaków oraz ciast dostępny wyłącznie na życzenie.

Kontakt

info@mrsweet.pl

Emil Machniotel. 601-248-253

Łukasz Głogowskitel. 504-004-657

Wysyłając zapytanie za pośrednictwem formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne w celu realizacji zapytania oraz otrzymania odpowiedzi na złożone zapytanie.

Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych będzie firma EVENT CREATORS Emil Machnio, Ślepowron 163, 26-625 Wolanów.